Mednarodni turnir “Zarja U15”: 1. Koper, 2. Domžale, 3. San Luigi

V soboto, 9. in v nedeljo, 10. junija je v organizaciji ŠD Zarja in pod pokrviteljstvom ZSŠDI na sporedu veliki mednarodni mladinski turnir za kategorijo najmljaših “Zarja under 15”. Na tem turnirju nastopa kar 16 ekip iz naše dežele, Slovenije ter Bosne in Hercegovine. V soboto so na sporedu kvalifikacijske tekme na štirih igriščih, v nedeljo pa finalni obračuni na igriščih v Trebčah in Bazovici, kjer bo tudi nagrajevanje.

Nastopajoče ekipe

Borac Banja Luka (BiH), Brda (Slovenija), CGS, Domžale (Slovenija), Jadran Dekani (Slovenija), Koper (Slovenija), Maribor (Slovenija), Muglia, San Giovanni, San Luigi, Sistiana Sesljan, Sovodnje, Trieste Calcio, Triestina Victory,  UF Monfalcone

Kvalifikacijski del

SKUPINA A – Bazovica; sobota, 9. junija 2018
10.00 Sistiana Sesljan – CGS 1:0
10.40 San Luigi – Bora Banja Luka 1:0
11.20 Sistiana Sesljan – San Luigi 0:3
12.00 CGS – Borac Banja Luka 0:5
12.40 Sistiana Sesljan – Borac Banja Luka 0:2
13.20 CGS – San Luigi 0:4

SKUPINA B – Trebče; sobota, 9. junija 2018
10.00 Muglia – Jadran Dekani 0:3
10.40 UF Monfalcone – Maribor 0:2
11.20 Muglia – UF Monfalcone 0:1
12.00 Jadran Dekani – Maribor 2:2
12.40 Muglia – Maribor 0:5
13.20 Jadran Dekani – UF Monfalcone 1:2

SKUPINA C – Sesljan; sobota, 9. junija 2018
10.00 Sovodnje – Triestina Victory 0:3 forfait
10.40 Domžale – Roianese 5:0
11.20 Sovodnje – Domžale 0:3 forfait
12.00 Triestina Victory – Roianese 0:1
12.40 Sovodnje – Roianese 0:3 forfait
13.20 Triestina Victory – Domžale 2:4

SKUPINA D – Trst, Sv. Ivan; sobota, 9. junija 2018
10.00 Brda – Tieste Calcio n.i.
10.40 San Giovanni – Koper 0:3
11.20 Brda – San Giovanni 0:3 forfait
12.00 Trieste Calcio – Koper 0:3 forfait
12.40 Brda – Koper 0:3 forfait
13.20 Trieste Calcio – San Giovanni 0:3 forfait

Bazovica, Trebče; nedelja, 10. junija 2018
Finalni del

Četrfinale

Igrišče Bazovica
Borac – Maribor 0:0; 2:4 po 11-m
San Luigi – UF Monfalcone 1:1; 5:4 po 11-m
Roianese – Koper 0:1
Domžale – S.Giovanni 3:0

Igrišče Trebče
CGS – Jadran Dekani 0:3
Sistiana Sesljan – Muglia 1:0

Polfinale

Bazovica, Trebče; nedelja, 10. junija 2018
Borac – Roianese
UF Monfalcone – S. Giovanni
Maribor – Koper
San Luigi – Domžale

Finali

za 3. mesto: San Luigi – Maribor 1:0
za 1. mesto: Koper – Domžale 0:0; 5:4 po 11-m